• Hooldus
  • Rent

WÜST
SMC-812

Puiduhakkur igaks juhtumiks.

PUIDUHAKKUR IGAKS JUHTUMIKS

Traditsioonilise Šveitsi firma WÜST puiduhakkuril SMC-812 on kõrgeim hakkimiskvaliteet, madalad hooldus- ja käituskulud ning kompaktne ehitus. Uus üldine hakkur ALBACH Partnerilt on turu parima tootlikkusega ja kõige mitmekülgsem.

Emmentali juust oma paljude aukudega on maailmakuulus. Kuid sellel kaunil orul on pakkuda ka muud: nimelt kvaliteetset puiduhakkimist. Emmentali orus Eggiwilis asuv Šveitsi hakkuritootja WÜST pakub alates 1977. aastast ideaalseid lahendusi puiduhakkurite, palgitranspordi ja erisõidukikonstruktsioonide alal. Nende hakkuritel on pikk tööiga, madalad hoolduskulud ja kõrgeim hakkimiskvaliteet, kus peenmaterjalil on vaid väike osakaal. 2019. aastal alustas WÜST sõidukite ehituse, müügi ja teeninduse alal koostööd Saksa hakkuritootjaga ALBACH Maschinenbau. See ühendab mõlema ettevõtte kogemused, mistõttu saavad kohalikud ja rahvusvahelised kliendid nüüd meie masinate edasiarendamisest väga palju kasu.

Kõige mitmekülgsem seade

Wuest SMC812 1

Šveitsi traditsioonilise hakkuritootja uus kvaliteetne ja suure tootlikkusega puiduhakkur SMC-812 on suurima hakkimistootlikkusega ning väga erinevate kasutusviiside ja kompaktse struktuuriga. Seade hakib nii jämedaid palke kui laiu oksi ja võsamaterjali, isegi kuni 80 cm kõva lehtpuit ei ole probleem. Tänu lõikepikkuse reguleerimisele ja suurele kaheosalisele sõelale saate igal ajal soovitud kvaliteediga ja korralikult kalibreeritud hakke. Vähese hooldusvajadusega konstruktsioon võimaldab lõikurite ja sõelaaluse kiiret väljavahetamist. Operaatori tööd lihtsustavad hüdrauliline hooldusplatvorm ja kraana sõela asendamiseks.

Volvo spetsiaalselt väljatöötatud FMX-LSL5 kabiin majutuskohaga ühele inimesele. Mugav koiku vedrumadratsiga, eraldi valgustusega ning hoiukohtadega kõige vajaliku jaoks teeb sellest töötamise ajaks tõelise kodu, mis vabastab muredest majutuse ja ööbimiskoha pärast.

Majutuskohaga kabiin on saadaval lisavarustusena, mille soetamisel paigaldatakse masina välisküljele lisakabiin hakkuri juhtpuldiga.

Wuest SMC812 2
Wuest SMC812 3

Söötur ava on 800 mm kõrgune ja 1200 mm laiune, sellel on kaks alumist sööturirulli ja üks suur ülemine sööturirull koos asendatavate teradega. Sööturilaud on ruumi säästmiseks varustatud kokkuvolditavate külgseintega. Lisaks on masinal 200 mm lõikerootor sügavuspiirikuga, et seada muudetav lõikepikkus 15-45 mm, ja suure kaheosalise sõelaga, mis tagab parima kvaliteediga hakke ja maksimaalse tootluse. Sõiduki keskele kinnitatud hüdrotõstuk võimaldab juhil laadida puitu nii tagant kui eest. Pikk kokkuvolditav väljapuhe toru võimaldab suunata hakkejuga täpselt.

Hakkuril on ka modifitseeritud mootori ja sissevõtuõhu jahutusseaded ning eraldi radiaatorid hüdraulika-, ülekande- ja kliimasüsteemile. Hüdraulika radiaatorid on varustatud automaatse väljapuhe funksiooniga. Mootori jahutusradiaator on varustatud suruõhu ventiilidega, et tagada parim jahutus.

Wuest SMC812 4
Wuest SMC812 5

TEHNILISED ANDMED

Sööturi ava suurus

120 cm x 80 cm

Lõikepikkus (reguleeritav)

15 mm – 45 mm

Lõikuri/terade süsteem

6 tk, 200 mm

Rootori läbimõõt

950 mm

Mootori võimsus

540 hj

Tootlikus

umbes. 300 m³/h

Šveitsi kvaliteet
Rootsi tipptasemega

SMC-812 tootmisel on firma WÜST partneriks Rootsi veokitootja Volvo. Uus hakkur on kombineeritud 540 hj veokiga Volvo FMX (6 x 4 või 6 x 6). Volvo kabiinis on suure nähtavusega ruumikas töökoht. Hakkurit juhitakse suure puuteekraaniga tahvelarvutiga, millel on iseõpetav menüünavigatsioon. Hakkurit saab juhtida operaatoritoolilt. Lisaks saab salongi paigaldada magamiskoha.

Wuest SMC812 6

Nagu näete allpool videost, on Šveitsi kvaliteetne puiduhakkur Rootsi kvaliteetsel veokil igati muljetavaldav ja sobib igaks tööks. Tänu oma pikaajalisele kogemusele pakub firma WÜST suurepäraseid nõuandeid ja individuaalseid lahendusi palgitöötluse, puidutranspordi, üldiste liikurkraanade ja haagiste konstruktsioonide osas.