• Hooldus
  • Rent

Purustid

TYRON topeltvõlliga eelpurusti on eriti populaarne puidu- ja jäätmepurusti. See sobib paljudele erinevatele materjalidele ning liikurmasinana saab seda kasutada peaaegu kõikjal. Statsionaarset purustit kasutatakse tavaliselt purustuse esimese masinana.

Haamerveski ARTHOS on optimaalne täiendus eelpurustile TYRON. Eelnevalt purustatud materjal muljutakse selles veel kord läbi, et saavutada soovitud pikkus. Spetsiaalne “ballistiline” tila firmalt HAAS väljutab võõrkehad ja tagab seega võimalikult probleemivaba töö.

HAAS Recycling-Systems

Saksa pere-ettevõte, mille asutas 1989. aastal Volker Haas ja mis on nüüdseks tuntud oma kohandatud purustamistehnoloogia poolest.

Viimaste aastakümnete jooksul on ettevõttest HAAS saanud juhtiv liikurmasinate ja täielike ringlussevõtujaamade tootja. Nende abil töödeldakse paljud materjalid, nagu tööstusjäätmed, olme- ja kaubandusjäätmed, puidujäätmed, rohelised jäätmed, taimejuured, kergmetallid, PVC ja paljud muud materjalid sekundaarseteks tooraineteks, kvaliteetseks biomassiks või RDF- ja SRF-asenduskütusteks. allid, PVC ja paljud muud materjalid sekundaarseteks tooraineteks, kvaliteetseks biomassiks või RDF- ja SRF-asenduskütusteks.

Kaasaegsed HAAS töötlemisjaamad töötavad püsivalt madalate hoolduskuludega ja on väga konkurentsivõimelise hinnaga. Nende keerukas tehnoloogia ja hästi tõestatud kontseptsioonid tagavad teie ettevõttele edu ja kasvu.

Firma HAAS pakub mahukat tootevalikut erinevate tööde jaoks, nagu purustamine, transportimine, eraldamine, doseerimine, ladustamine ja väljastamine.

Firma HAAS liikurpurustid, sõelad ja täiskomplektsed sorteerimisjaamad on kasutusel kogu maailmas.

Tehnoloogiline pädevus, tõhus projekteerimine ning intensiivne arendustegevus ja tihe koostöö klientidega on HAAS seadmete edukuse peamine pant ning ka alus pikaajalisele ja edukale koostööle tootmisettevõtete üle kogu maailma.

HAAS TYRON 2000 XL

HAAS Tyron Mobiilne

Topeltvõlliga eelpurusti HAAS TYRON on jõuline, kiire söötega ja väga säästlik ning pika elueaga.

HAAS TYRON 2000 XL electro

HAAS Tyron Statsionaarne

The electric HAAS TYRON primary shredder is suitable for continuous use at one site. Optionally, this version is available with a separate power pack – the drive is protected from the dirt of the input material and maintenance access is more comfortable.

Purustid 1

HAAS Tyron Hübriid

TYRON eelpurusti uus hübriidversioon täiendab HAAS-i tootevalikut mobiilse elektrilise versiooniga. Tugeval kahevõllilisel eelpurustil TYRON 2000 XL 2.0 hübriid on purustamiseks mõeldud elektrimootor võimsusega 280 kW. Diiselgeneraator lisab 43 kW roomikutel liikumiseks.

HAAS ARTHOS 1600 mobile

HAAS Arthos Mobiilne

The first mobile hammermill is installed on a on tracks and is thus ready for use even in the most difficult environments.

HAAS ARTHOS

HAAS Arthos Statsionaarne

The hammermill ARTHOS shreds thoroughly and quickly waste wood, green waste, substitute fuels and PVC-waste.