• Hooldus
  • Rent

Haamerveski Haas Arthos Mobile

HAAS Arthos Mobiilne

Statsionaarses sektoris on HAAS ARTHOS haamerveski olnud seni tuntud kui mudel „HSZ” ning on juba aastaid olnud asjatundjate seas populaarne järelpurustina. HAAS tootearendajatel on nüüd õnnestunud statsionaarne tehnoloogia ideaalselt liikurtehnoloogiaga kohandada.

Haamerveski ARTHOS purustab põhjalikult ja kiiresti puitu, rohelisi jäätmeid, asenduskütuseid ja PVC-jäätmeid.

Sõltuvalt materjalist ja lõpptoote soovitud suurusest (30–150 mm) kasutatakse spetsiaalseid HAAS haamer-, vastasnoa- ja sõelasüsteeme. Individuaalselt kohandatud vastasnoa- ja sõelasüsteemide abil viiakse soovimatu peenfraktsiooni teke miinimumini. HAAS haamerveskid on interferentsile immuunsed ja vähese hooldusvajadusega!

Spetsiaalne ballistiline tila kaitseb haamerveskit masinat purunemise ja liigse kulumise ees.

Liikurvariandi puhul eralduvad sisendmaterjalis olnud võõrkehad automaatselt tänu spetsiaalselt välja töötatud HAAS “ballistilisele” tilale. Süsteem on paljudes tuntud elektrijaamades ja puiduhakketööstuses kogu maailmas mitu tuhat töötundi statsionaarses kasutuses olnud ning on end tõestanud. Võõrkehade eemaldamiseks ei pea masinat peatama, seega on seisuajad oluliselt väiksemad ja kulud seeläbi madalamad!

HAAS ARTHOS 1600 mobile

Tehnilised andmed

Mudel

Sissesöödu laius

Rootor ø

Diiselmootor

Tootlikus kuni

Kaal

ARTHOS 1600

1.600 mm1.200 mm566 kW55 t/h

u. 40 t

* Throughput based on an average grain size of 60 – 80 mm with a normal and continously feeding and average degree of impurities.

Pildid

Videod