Dynaset

DYNASET on üks maailma juhtivaid hüdrogeneraatorite, survepesurite ja kompressorite tootjaid. Tegemist on dünaamilise Soome ettevõttega, mis asutati 1986. aastal eesmärgiga pakkuda innovatiivseid hüdraulilisi seadmeid, mis on töökindlad, kompaktsed, võimsad ja lihtsalt kasutatavad.

Hüdraulilised DYNASET tooted toodavad elektrit, kõrgsurvel vett, suruõhku jms. sadadele erinevatele ehitus-, kaevandus-, lõhkamis-, ümbertöötlemis-, teenindus-, paigaldus- ja hooldustööde, keskkonna- ja taristurakenduste, metsandus- ja põllumajandus-, transpordi-, laevandus- ja lennundus-, renditeenuste, tuletõrje ja tuleohutus- ning töötleva tööstuse rakendustele, naftapuurtornidele ja platvormidele jms., pakkudes rohkesti erinevaid lahendusi uue ja parema masinate maailma loomiseks.

Erinevate masinate jõuallikaks on hüdraulikasüsteem, mida DYNASET on parendanud ja täiendanud, suurendades sel moel produktiivsust ning efektiivsust, kasutades lihtsaid ja kompaktseid seadmeid ilma lisamootoritega.

Nullemissiooniga DYNASET muudab hüdraulilise energia elektriks, surveveeks, suruõhuks, magnetismiks, vibratsiooniks jms.; kõik, mida selleks vajate, on kaks lihtsalt ühendatud voolikut ja paisupaak.


Dynaset – usaldusväärsed hüdraulikaseadmed, mis ei vaja eraldi hooldust ega lisakütust ning tänu millele hoiate kokku nii aega kui raha ekskavaatorite, laadurite, traktorite, veokite, platvormtõstukite, muljurite, kombainide, kaevandusseadmete, betooniveokite, puhastussõidukite, tuletõrjeautode, pääste- ja hooldussõidukite, laevade kasutamisel, raudteel, tööstuses, jne.

Maailma parim võimsuse ja kaalu suhe tagab kõikide tööagregaatide lihtsa ja probleemivaba paigaldamise.

Dynaset HG10

HG Hüdrauliline generaator

Hüdrauliline generaator muundab töötava masina hüdraulilise võimsuse suure kasuteguriga kõrgekvaliteediliseks elektriks. Elekter sobib kõigile elektriseadmetele, nii väikestele vahenditele kui ka rasketele tööriistadele.

Dynaset HGV Truck

HGV varieeritav hüdrauliline generaator

Varieeritav generaatorisüsteem (HGV) on mõeldud sõidukitele (nt kaubikutele, veokitele ja laevadele) kõrgekvaliteedilise elektri tootmiseks. HGV süsteem on saadaval laias võimsusvahemikus alates 3,5 kVA. Süsteem on täielik lahendus, mis sobib ka hüdraulikasüsteemita masinatele.

HMG hüdrauliline magneti toitegeneraator

Usaldusväärne tõstejõud töömasinast.

HMAG hüdrauliline magnet

Töökindel ja lihtne magnetiline tõsteseade igale masinale.

HWG hüdrauliline keevitusgeneraator

Dynaseti hüdrauliline generaator muundab töötava masina hüdraulilise võimsuse keevitus- või välisseadmete kasutatavaks elektriks.

HGG Hüdrauliline maapealne elektrigeneraator

Elekter lennukitele.

Jäätõrje De-Icing

Säästlikud moodulid jäätõrjevahendi pihustamiseks – eemaldavad jää ja väldivad jäätumist.

HK hüdrauliline kompressor

Tippkvaliteediga suruõhk on alati töömasinaga kaasas.

HPW hüdrauliline kõrgsurvepump

Dynaseti HPW hüdrauliline kõrgsurveveepump muundab töötava masina hüdraulilise energia efektiivselt kõrgsurvevee energiaks. Tänu kõrgele rõhule saadakse pumbast väikese veekogusega suur energia. Pumba kasutamise lihtsustamiseks on see iseimev ja ei vaja toitesurvet.

HSP hüdrauliline sukelpump

Dynaseti HSP hüdraulilised sukelpumbad on mõeldud vee ja teiste vedelike kiireks ja efektiivseks pumpamiseks. Tänu spiraalkambri ja tööratta kulumiskindlale materjalile sobivad sukelpumbad suurepäraselt tahkeid osiseid sisaldavate vedelike jaoks.

HPW-DUST Tolmamist piirav kõrgsurvesüsteem

Tolmuheitmete probleemivaba ohjamine töökohal.

KPL kõrgsurve-tänavapesur

Pindade kiire, lihtne ja väikese veekuluga sügavpuhastus.

JPL prügikonteinerite kõrgsurve-pesusüsteem

Prügikonteinerite kõrgsurvepesu robot muudab prügi kogumise käigus konteinerite puhastamise lihtsaks.

PPL kõrgsurve-torupuhasti

Torude hõlbus ja energiline pesemine kõrgsurveveega.

HPW-FIRE kõrgsurve-tuletõrjesüsteem

Dynaseti kõrgsurvevee-tuletõrjesüsteem võimaldab veesurve tõstmist üle 120 baari, millega vähendatakse tilga suurust alla 160 µm. Tekib tihe veepihus või isegi kustutav udu.

HDF hüdrauliline puurimisvedelikupump

Hüdrauliline puurimisvedelikupump on kõigil puurimistöödel suurima jõudlusega.

HVB hüdrauliline vibraatoripump ja HVD suundvibraator

Hüdrauliline vibraatoripump teeb kaevamise lihtsaks.

HHK hüdrauliline käi

Teravus – alati ja igal pool.

HV hüdrauliline vints

Hüdrauliline tõmbejõud igaks vajaduseks.

HPT hüdraulilised jõuseadmed

Hüdrauliline energia igaks otstarbeks ja igal pool.

Jäta meile teade ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.