albach_logo_web.png

DIAMANT 2000

Kõige võimsam nelikveoline puiduhakkur

Turu nõudlus kõik-ühes puiduhakkuri järele viis Diamant 2000 väljatöötamiseni, mis on oma klassi võimsaim ja paindlikem puiduhakkur maailmas.

Masina 10 m kraana tagab puidu ohutu ja tõhusa laadimise. Suured 107 cm rattad ja nelikveosüsteem koos esi- ja tagasilla sõltumatu hüdromehaanilise lukustamisega annavad masinale võime manööverdada raskel maastikul ja järskudel nõlvadel.

Diamant 2000 on suurima võimaliku tootlikkusega ja parima hakkekvaliteediga puiduhakkur kõigi soovitud hakkeparameetrite puhul, mis on ülimalt töökindel ja parimate sõiduomadustega nii teedel kui maastikul.

Diamant 2000 on eriti tähelepanuväärne oma uue ülekandesüsteemi tõttu, mille abil suudab masin sõita maanteel kiirusega kuni 72 km/h. Koos integreeritud blokeerumisvastase pidurisüsteemiga (ABS) kindlustab see järgmisele objektile jõudmise võimalikult kiirelt ja ohutult.

16,1-liitrine Volvo mootor – kolm varianti

Suur võimsuse, suurepärase pöördemomendi ja madala kiirusega Volvo mootor ja meie iseliikuva puiduhakkuri hakkevõime ning sõiduomadused on disainitud nii, et need moodustavad koos ideaalse masina.

Põhivariandina on Diamant 2000 mootoriks 450 kW (612 hj) Volvo mootori 4. põlvkonna viimane mudel. Selle ülekanne on sobitatud mootori pöördejõuga nii, et see tagab võimsa, dünaamilise ja samas säästliku töö piisava jõudluse ja madala kütusekuluga nii hakkimisel kui sõidul.

Diamant 2000 jõuülekanne koos Volvo 515 kW (700 hj) 6-silindrilise reasmootoriga (CO2 tase vastab EPA 4-le) on veelgi tõhusam tänu kütusepumba sissepritsedüüsidele (PNI), SCR katalüsaatorile ja AdBlue tehnoloogiale.

Veelgi rohkem jõudu annab Diamant 200-le 565 kW (768 hj) Volvo 6-silindriline reasmootor koos kütusepumba PNI sissepritsedüüsidega. See jõuline mootor ei vaja AdBlue’d, SCR katalüsaatorit ega heitgaaside tagasiringlust EGR.

Lahedalt jahe mistahes tingimustes

Albach Diamant 2000 on kaheosalise jahutussüsteemiga.

Hüdraulikaõli jahutus toimub automaatselt.

Veejahuti ja kliimaseade asuvad masina tagaküljel.

Standardiks on automaatne vastupidi töö funktsioon.

Ideaalne töökeskkond

Kvaliteet, mis tasub end ära.

Jäta meile teade ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.