• Hooldus
  • Rent

TELESKOOPTÕSTUK
VÕI RATASLAADUR?

Vali mõlemad.
Vali SML-Power teleskooplaadur!

KAS VAJAD TELESKOOPTÕSTUKIT VÕI RATASLAADURIT?

Tõstekahvlitega teleskooptõstukid sobivad ideaalselt virnastamiseks. Need masinad on stabiilsed ja teleskoopmast annab neile suure tööulatuse. Tänu kompaktsetele mõõtmetele manööverdavad tõstukid kergesti ka seal, kus ruumi napib.

Rataslaadurid aga sobivad suurepäraselt eri materjalide teisaldamiseks. Tänu suurele veo- ja tõukejõule on nad suutelised tõstma ja laadima raskeid materjale. Nende vastupidav konstruktsioon ja usaldusväärsed mootorid võimaldavad kasutada masinaid ka mitu töövahetust järjest.

Vali mõlemad.

Vali SML-Power teleskooplaadur!

SENNEBOGEN 355E SML power

MIS ON SML-POWER?

MÕLEMA LAHENDUSE PARIMAD OMADUSED

Meie Multi Line teleskooplaadur on üks unikaalne masin, milles on ühendatud teleskooptõstuki ja rataslaaduri parimad omadused.

Me nimetame neid SML-Power eelisteks.

TÄPSEMALT LAHENDUSEST NIMETUSEGA SML-POWER

VASTUPIDAV JA STABIILNE

Raske materjali laadimiseks on tarvis toekaks ehitatud masinat. Meie teleskooplaaduri tugev terasraam ja võimas teleskoopmast on mõeldud katkematuks tööks rasketes tingimustes. Suur tõuke- ja veojõud lubavad kasutada rataslaadurit materjalide selliseks käitlemiseks, milleks rataslaadurid tavaliselt mõeldud on. Masina püsiv raskuskese, mis ei muutu ka pööramisel, tagab materjali laadimisel või virnastamisel täiendava stabiilsuse.

Multifunktsionaalne: Tööseadme vastupidav kiirvahetussüsteem tähendab seda, et 4,0 m³ mahuga kopa asendamiseks tõstekahvliga kulub kõigest mõni sekund. Tänu 8,5 m tõstekõrgusele ja kuni 5,5 t tõstejõule saab masin täita ka teleskooptõstukile tavapärseid ülesandeid.

SML-Power 1
SML-Power 2

TÄPSEMALT LAHENDUSEST NIMETUSEGA SML-POWER

AVAR VAATEVÄLI OPERAATORILE

Operaatoril on alati ülevaadet tehtavast tööst! Järk-järgult tõstetav kabiin tähendab seda, et operaator saab reguleerida oma vaatevälja täpselt töö järgi ja nautida kuni 4,25 meetri kõrgusel360-kraadist vaadet.

Tõstetava kabiini üheosalisest esiklaasist avaneb operaatorile laadimise ja virnastamise ajal takistamatu vaade konteinerile või liikumisteele. See tähendab, et töö kulgeb kergemalt ja tõhusamalt: operaator näeb kogu aeg, mida ta teeb. Kuna ülestõstetud asendis on kabiinist nähtav kogu masina ümbrus, on töö ohutu ka tiheda liiklusega objektidel.

TÄPSEMALT LAHENDUSEST NIMETUSEGA SML-POWER

KOMPAKTNE JA MANÖÖVERDUSVÕIMELINE

Teleskooplaadur liigub vaevata punktist A punkti B ka piiratud alal. Et masina pikkus jääb alla 6 meetri ja selle pöörderaadius on väiksem kui 4 meetrit, on teleskooplaadur sobivalt paindlik ka kõige kitsamates kohtades. Kuna masina kogukõrgus on väiksem kui 3 meetrit, saab ta manööverdada piiratud kõrgusega läbikäikudes ja masinat on madalal haagisel lihtne transportida.

Kolm juhtimisrežiimi: täisvedu, esivedu ja külgliikumise režiim tagavad sõidu ajal maksimaalse paindlikkuse. Lisaks saab operaator valida ka kolme erineva sõidurežiimi vahel: nendeks on laaduri režiim (tööks kopaga), virnastamisrežiim (virnastamiseks) ja tänavarežiim (avalikel teedel sõitmiseks). Igaks olukorraks on olemas täpselt õige lahendus – ideaalne igasse dünaamilisse töökeskkonda!

SML-Power 3
SML-Power 4

TÄPSEMALT LAHENDUSEST NIMETUSEGA SML-POWER

SUUREM REBIMISJÕUD JA ULATUS

Teleskoopmasti ja kopa Z-kinemaatika kombinatsioon ühendab suurepäraselt teleskooptõstuki ja rataslaaduri parimad omadused. Tsentraalselt paigaldatud teleskoopmanipulaatori tugev konstruktsioon ja detailide viltu lõigatud servad võimaldavad rakendada jõudu täpselt ja väändejäikust säilitaval viisil. Teleskoopmast aga tagab tavalise teleskooptõstukiga sarnaselt täiendavalt kuni 8 meetrise tööulatuse.

Rataslaadurile omane Z-kinemaatika annab meie teleskooplaadurile suurema, kuni 85 kN rebimisjõu. See ületab traditsioonilise teleskooptõstuki rebimisjõudu kuni 80%. Materjali käitlemisel kopaga muundab Z-kujuline masti konstruktsioon kopasilindri jõu otse rebimisjõuks, mis võimaldab kaevata tihedat ja kompaktset materjali maksimaalse jõuga. Suurepärane lahendus nõudlikeks töödeks.

TÄPSEMALT LAHENDUSEST NIMETUSEGA SML-POWER

VALMISTATUD KASUTAMISEKS MITMES VAHETUSES

Teleskooplaadurit saab kasutada mitu vahetust järjest! Seda võimaldavad masina võimas mootor ja täpselt selle järgi kohandatud jõuülekanne. Tänu variaatoriga sõiduajamile on masin suuteline sooritama väikestel kiirustel täpseid liigutusi ning samas sõita järgmisele objektile kiirusega 40 km/h.

Kaks masinat ühes – meie teleskooplaadurile paigaldatavad erinevad lisaseadmed võimaldavad teha mitmesuguseid, nii rataslaadurile kui ka teleskooptõstukile mõeldud töid: laadida rasket materjali, materjali kokku koguda ja tihendada ning täpselt erinevaid esemeid virnastada. Vahetatava pöörlemissuunaga ventilaator tagab tolmuses töökeskkonnas mootori püsiva võimsuse, võimaldades töötada katkestusteta mitu tundi järjest.

Vibratsiooni summutavas kabiinis saab operaator nautida sujuvalt kulgevat tööd ning tõstetav kabiin säästab kaela, sest tööoperatsioone sooritatakse alati silmade kõrgusel.

SML-Power 5

BROŠÜÜR

SENNEBOGEN 355E

355 E Telehandler