• Hooldus
  • Rent

SENNEBOGEN
735 E GED

ELEKTRILISE JÕUÜLEKANDEGA MATERJALIKÄSITLUS MASIN

SENNEBOGEN 735 GED 21

SENNEBOGEN Green Efficiency Drive

SENNEBOGEN Green Efficiency Drive on elektriline veoajam materjalikäsitlusmasinatele. Seda kasutatakse eriti masinate jaoks, mis on mõeldud pidevaks tööks – nagu masinad saeveskites, puidu käitlemises jne. Selle tehnoloogia abil on võimalik säästa tegevuskulusid ja vähendada energiatarbimist kuni 30%. Lisaks on masin jõulisem ja vaiksem.

Green Efficiency Drive on innovatsioon materjalikäsitlusmasinate maailmas. SENNEBOGEN on esimest korda paigaldanud kaks iseseisva toiteallikaga elektrimootorit, ilma et oleks vaja toitekaablit. Elektrilise mootori jaoks annab energiat diiselmootoriga töötav generaator.

SENNEBOGEN 735 GED 22

Uut Green Efficiency Drive’i kasutatakse peamiselt igapäevastes töödes kiirendamisel, pidurdamisel ja koormuse all sõitmisel. Siin saab olemasolevat energiat kõige paremini kasutada. See kehtib eriti puidu käsitlemisel, mistõttu SENNEBOGEN valis võimsa 735 E Pick & Carry materjalikäitlusmasina esimeseks masinaks, mis on varustatud Green Efficiency Drive’iga.

Uus süsteem käivitub seal, kus leidsime suurima koguse kasutamata energiat. Käivitamist ja pidurdamist juhib tõhus elektrimootor ning üleliigne pidurdusenergia taastatakse, andes parema efektiivsuse võrreldes traditsioonilise hüdrostaatilise diiselmootoriga.

Tänu veermiku elektriajamile ja intelligentsele energiahaldussüsteemile saab energiatarbimist vähendada kuni 30%.

SENNEBOGEN on selle uue ajami  välja töötanud koostöös pikaajalise partneri Bosch Rexrothiga. Komponendid põhinevad Bosch Rexrothi ajamikomponentidel ja need töötati koos välja turustatava toote loomiseks.

SENNEBOGEN 735 GED

SENNEBOGEN 735 GED 23

Tehnilised andmed

Kaal

43,9 t

Tööraadius

kuni 11,3 m

Võimsus

209 kW

TÄIUSLIK MASIN PUIDU KÄITLEMISEKS

SENNEBOGEN 735 GED 24
SENNEBOGEN 735 GED 25

PARIM LADUSTAMINE TÄNU SUURELE TÕSTEJÕULE JA TÖÖRAADIUSELE

KÕRGEIM TÖÖOHUTUSE STANDARD

SENNEBOGEN 735 GED 26
SENNEBOGEN 735 GED 27

EFFEKTIIVNE JA VASTUPIDAV

MAKSIMAALNE JUHI MUGAVUS

SENNEBOGEN 735 GED 28
SENNEBOGEN 735 GED 29

TÄIUSLIK VAADE

BROŠÜÜR

SENNEBOGEN 735 GED 30

SENNEBOGEN 735 GED