• Hooldus
  • Rent

Rent

Rent

Anname pikaajalisele rendile Sennebogen tehnikat nagu sadamakraanad ja materjalikäitlejaid vastavalt kliendi vajadustele. Parima pakkumise saamiseks soovitame minimaalse rendiperioodina 1 aasta, kuid leiame lahenduse ka lühema perioodi jaoks. Pakume tehnikat rendile juhiga või ilma.

Materjalikäitluse masinate rent

Sennebogen materjalikäitlusseadmed on spetsiaalselt projekteeritud suurima jõudluse, võimsuse, töökindluse ja ohutuse saavutamiseks. Materjalikäitluse rendimasinad on sobilikud näiteks puidu käitlemiseks, sadamatöödeks, vanametalli käitlemiseks, terasetehastes, taaskasutuses, jäätmekäitluses, lammutustöödel ja mujal.

Puidutööstuse masinate rent

Rendime erinevaid masinaid ja seadmeid puidutööstuse jaoks. Sennebogen puidutöötluse masinad on mitmeotstarbelised tänu vahetatavatele lisaseadmetele, mida on võimalik lihtsalt vahetada vastavalt hooajale või töö iseloomule.

Sadamakraanade rent

Rendime erinevaid kraanasid. Sennebogen sadamakraanad on ehitatud mitmesuguste sadamatööde jaoks. Võta meiega ühendust, et rentida oma tööde iseloomule ja objektile sobivaim kraana.

Saada päring