• Hooldus
  • Rent

Hooldus

ScanBalt Crane pakub klientidele tehnilise hoolduse teenust Balti riikides ning Rootsis. Pakume nii garantiihooldust ja remonditeenust kui hilisemat regulaarset tehnilise hoolduse teenust, mis on ostetud nii ScanBalt Crane´lt kui varasematelt Sennebogeni esindajatelt regioonis. ScanBalt Crane on selleks otstarbeks aegsasti välja arendanud mobiilsed hooldusüksuste meeskonnad (mehaanikud ning liikuvtehnika), kes on teid valmis teenindama 24 tundi päevas ning 7 päeva nädalas.

ScanBalt Crane kogenud mehaanikutelt võib abi ja nõu küsida teiste masinamarkide (Akerman, Volvo, Liebherr jne.) väljaspool garantiihooldusperioodi tekkivate tehniliste probleemide lahendamiseks. Küsi täiendavat infot ScanBalt Crane hooldustingimuste kohta meie tehnikajuhilt ning mehaanikutelt!

Kontakt:
Eesti: +372 6024 582
Läti: +371 2566 2551
Leedu: +370 6694 8676

Varuosad

ScanBalt Crane tagab klientidele kiire ja täpse varuosade ning kulumaterjalide tarned. Varuosade ning kulumaterjalide tellimusi võtab vastu ning täidab ScanBalt Crane varuosade müügijuht. Tellimusi on võimalik esitada nii ScanBalt Crane laos olevatele varuosadele kui ka tootjatehaste laos olevatele varuosadele. ScanBalt Crane tagab korrektse varuosa tellimuse, transpordi, paigalduse ning vajadusel tehnilise instruktsiooni kliendi tehnikaga tegelevatele töötajatele.

Kui varuosa on tehase laos olemas, siis äripäevadel toimetatakse üldjuhul tellitud varuosad klientideni 3 tööpäeva jooksul. Kliendi soovil on võimalik teostada ka varuosade kiirtellimusi, mille puhul vajalik detail toimetatakse kliendini 24 tunni jooksul. Kui varuosade tellimuse täitmise aja sisse satuvad riigipühad varuosa tarneriigis/sihtriigis või nädalavahetused, siis kulub varuosatellimuse täitmiseks täiendavalt vastav arv lisapäevi.

Saada päring