Dynaset

HK hüdrauliline kompressor

Dynaset
Tippkvaliteediga suruõhk on alati töömasinaga kaasas.

Suruõhk hüdraulikasüsteemist

Hüdrauliline kompressor muundab töötava masina hüdraulilise energia efektiivselt kõrgekvaliteediliseks suruõhuks. Kompressori saab paigaldada peaaegu igale masinale. Tema kasutamine on lihtne.

Kompaktne ja võimas

Hüdraulilise keevitusgeneraatori võimsuse ja suuruse suhe on suurepärane. Enamikul juhtudel saab temaga asendada vanamoelise ja kohmaka pukseeritava kompressorseadme – seejuures on suurus ja kaal kordi väiksem. Dynaseti hüdrauliliste kompressorite valikus on hüdrauliliste kolbkompressorite (HK), hüdrauliliste pöördlabakompressorite (HKL) ja hüdrauliliste kruvikompressorite (HKR) mitmesugused mudelid.

Mitmekülgne suruõhk

Kompressor annab kõrgekvaliteedilist energiat pneumaatilistele tööriistadele ja välisseadmetele, sobib õhkpuhastuseks jne. Ta sobib ka pidevaks ja nõudlikuks professionaalseks kasutamiseks nt karjäärides, kaevandustes jne.

Usaldusväärne rahasäästja

Hüdrauliline kompressor töötab probleemideta, käivitub kindlalt ja ei vaja lisakütust. Töötab pikka aega – vajab palju vähem hooldust kui sama võimsustasemega pukseeritav kompressorseade.